KRS: 0000523640
NIP : 7743221251
Regon: 147463507

Adres biura:
05-092 Łomianki ul. Staszica 16/5
05-092 Łomianki, skrytka pocztowa 63

Patronaty

Patronat
Patronat
Fioletowy banner 190x158


  • Ile razy będąc w banku zastanawiałeś się czy rady, które dostajesz od pracownika są dla Ciebie rzeczywiście korzystne?
  • Masz kredyt hipoteczny, brałeś ostatnio pożyczkę w banku albo masz kartę kredytową? Jak planować swoje wydatki?
  • Jak wybrać optymalną lokatę?

Na te pytania i wiele innych odpowiada program Finansowy Kompas dla każdego. Uczestnicy zostaną wyposażeni w praktyczne metody obrony przed zagrożeniami jakie niesie za sobą świat finansów.

W ramach zajęć słuchacze poznają podstawy umożliwiające stanie się bardziej świadomymi konsumentami usług bankowych.

Aby żyło się lepiej - nie tylko bankom.

Program „Finansowy kompas dla każdego” został objęty honorowymi patronatami Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwa Finansów.


Tematem kursu są zagadnienia manipulacji człowiekiem poprzez reklamę oraz nauka podejmowania świadomych decyzji konsumenckich.

Chcemy nauczyć słuchaczy jak nie dać się oszukać sprzedawcom - naciągaczom, jak zrozumieć reklamę i oprzeć się kuszącym zachętom „super ofert”.

Zaprezentujemy sposoby manipulacji stosowanych w sprzedaży bezpośredniej (na przykładzie konkretnych sytuacji wskażemy momenty gdy kupujący stał się ofiarą manipulacji), wskażemy najbardziej typowe tricki reklamowe mające na celu zachęcenie klienta do zakupu towaru, postaramy się nauczyć kursantów krytycznego stosunku do prezentowanych ofert i przede wszystkim: Świadomego podejmowania decyzji konsumenckich.(więcej o programie)Tak dla Mocy - Nie dla Przemocy
Nie chcę być sprawcą ani ofiarą przemocy.

Każdemu może się zdarzyć, że osobisty egoizm czy niefrasobliwość spowoduje, że będzie dla innych przykry – niemiły – agresywny. Dotyczy to wszelkich społecznych relacji między ludźmi zarówno dorosłymi jak i dziećmi w różnych konfiguracjach. Ten program to pierwszy stopień profilaktyki, pomagający rozpoznać we wczesnej fazie rozwoju zachowania, które mogą doprowadzić w przyszłości do agresji czy też przemocy. Chcemy uwrażliwić uczestników na sytuacje, gdy są oni, nawet nieświadomie, sprawcami przemocy albo jej ofiarami.